Wielkie podziękowania dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie za przekazanie dla Szpitala maseczek oraz kapturów z maską.

Dziękujemy Ministerstwu Zdrowia za przekazanie maseczek trójwarstwowych, rękawiczek lateksowych, płynu do dezynfekcji rąk oraz środka do dezynfekcji powierzchni.

Serdecznie dziękujemy Warszawskiej Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych za przekazanie dla Szpitala środków ochrony osobistej.
Dostaliśmy rękawiczki jednorazowego użytku, płyn do dezynfekcji rąk, płyn do dezynfekcji powierzchni, maseczki, przyłbice oraz kaptury z maską.>

Dziś dotarły do naszego Szpitala maseczki od WOŚP.
Bardzo dziękujemy Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy za obdarowanie naszego Szpitala
Dziękujemy, że dbacie o nasz zespół, aby mógł jak najbezpieczniej działać w walce z wirusem.