Tuesday the 24th - - Hostgator Coupon

Aktualizacja terminarza kursów

Informujemy, że w związku z dużym zainteresowaniem kursem realizowanym przez Samodzielny Wojewódzki Zespół Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w ramach projektu „Podniesienie kwalifikacji kadr medycznych w Szpitalu Nowowiejskim” uruchomiony został nabór uczestników w dodatkowym terminie w dniach
19.03.2018r – 20.03.2018r.
Poniżej zaktualizowany Terminarz kursów w 2018r

30 – 31.01.2018r.

15 – 16.02.2018r.

19 – 20.03.2018r.

05 - 06.04.2018r.

28 - 29.05.2018r.

Adresatami kursów są lekarze wszystkich specjalności ze szczególnym zwróceniem uwagi na lekarzy pierwszego kontaktu zatrudnianych w podstawowej opiece zdrowotnej.

Udział w kursie jest dla uczestników nieodpłatny.

Uczestnicy kursu otrzymają certyfikat uczestnictwa w kursie, 16 punktów edukacyjnych oraz materiały dydaktyczne.

Zajęcia odbywają się w godzinach 8 15 – 16 15 w Sali konferencyjnej nr 81 Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie, przy ul. Nowowiejskiej 27 (parter, budynek A)

W okresie dwóch tygodni począwszy od pierwszego dnia kursu każdy uczestnik otrzyma również możliwość skorzystania z konsultacji dotyczących problematyki kursu realizowanych przez lekarza specjalistę psychiatrii lub psychologa pełniących rolę osób wspierających uczestników kursu (w wymiarze 1 godz. na 1 uczestnika).

Osoby zainteresowane uczestnictwem w kursie prosimy o wypełnienie „Formularza zgłoszenia w kursie” i wysłanie pod jeden z poniżej podanych adresów:

1. Scan formularza na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. Faxem – numer faxu: 22 825 10 34

Liczba uczestników w każdym kursie – 20 osób. Kwalifikacja według kolejności zgłoszeń.

Zapytania można również kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PROGRAM ZAJĘĆ KURSU

REGULAMIN UCZESTNICTWA

DMC Firewall is a Joomla Security extension!