ul. Nowowiejska 27 (00-665) Warszawa +48 (22) 825 20 31 kancelaria@szpitalnowowiejski.pl

Poradnia Zdrowia Psychicznego

  • Home
  • Poradnia Zdrowia Psychicznego

Poradnia Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych i Leczenia Zaburzeń Snu z PZK

Nasza poradnia to zespół doświadczonych i wyszkolonych psychiatrów, psychologów oraz psychoterapeutów. Aktualnie zatrudnia ponad pięćdziesięciu specjalistów. Wysokie kwalifikacje i kompetencje naszego Zespołu sprawiają, że oferowana pomoc przekłada się na realną poprawę stanu zdrowia Pacjentów. Nasi lekarze to specjaliści psychiatrzy a psychoterapeuci i psycholodzy, osoby z certyfikatami lub w trakcie wieloletnich akredytowanych szkoleń. Systematycznie uczestniczą w superwizjach oraz dodatkowych szkoleniach.

W poradni oferujemy profesjonalną pomoc dla dorosłych w formie konsultacji, porad, psychoterapii indywidualnej, grupowej i małżeńskiej.

Aby skorzystać z porady specjalistycznej psychiatry nie jest wymagane skierowanie. To znacznie skraca proces dostania się do specjalisty — wystarczy przyjść lub zadzwonić i umówić się na konsultację. Lekarz pomoże Ci nie tylko zdiagnozować problem, ale również — w razie potrzeby — zaordynować leki albo skierować do psychologa lub psychoterapeuty.

Do psychoterapeuty i psychologa przyjmowani są pacjenci ze skierowaniem. Może je wystawić dowolny lekarz ubezpieczenia zdrowotnego, czyli lekarz, który ma podpisaną umowę z NFZ lub pracuje w placówce, która zawarła taką umowę. Może to być psychiatra, lekarz pierwszego kontaktu, ale także lekarz specjalista, np. kardiolog lub endokrynolog.

Rejestracja Pacjentów odbywa się osobiście lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach  08:00 – 18:00: pod nr tel: 22 11 65 331, 22 11 65 367

Godziny pracy poradni:

Poniedziałki – 08:00-20:00

Wtorki -08:00-18:00

Środy: – 08:00-20:00

Czwartki – 08:00-19:00

Piątki – 08:00-18:00

W Poradni leczymy zaburzenia psychiczne takie jak: depresja, zaburzenia lękowe, PTSD, trauma, zaburzenia snu, obniżona samoocena, natręctwa, fobie, zaburzenia osobowości, trudności w relacjach z innymi ludźmi, wypalenie zawodowe, kryzysy życiowe, niska samoocena, złość, poczucie winy i wstydu.

Skip to content