Friday the 26th - - Hostgator Coupon

Zakład Opiekuńczo Leczniczy-Psychiatryczny znajduje się w miejscowości Rasztów w odległości 7 kilometrów od Radzymina. Na terenie zakładu znajdują się trzy budynki, dwa w których sprawowana jest opieka i rehabilitacja pacjentów oraz budynek techniczny. Główny budynek ma 4143m2 powierzchni użytkowej na dwóch kondygnacjach. Na parterze znajduje się 21 pokoi 1 pokój 2 osobowy, 19 pokoi 3 osobowych oraz 1 pokój 4 osobowy przeznaczonych dla pacjentów . Pokoje wyposażone są w szafy ubraniowe , szafki przyłóżkowe oraz stół i krzesła. Pokoje zajmują odpowiednio od 19 do 25 m2. Na tym samym poziomie jest gabinet lekarski , gabinet zabiegowy oraz pokój psychologa i terapii zajęciowej. Wszystkie gabinety są wyposażone w profesjonalne meble oraz niezbędny sprzęt medyczny. Przy gabinecie lekarskim znajduje się sekretariat medyczny. Na parterze zlokalizowane są także pomieszczenia na czystą i brudną pościel oraz magazyn środków czystościowych. Po obydwóch stronach korytarza położone są pomieszczenia sanitarne oraz łazienki a także łazienka dla osób niepełnosprawnych. W środkowej części budynku znajduje się przestronna stołówka a przy windzie sala wielofunkcyjna z kaplicą. Poziom parteru posiada też izolatkę ze śluzą. Dla potrzeb pacjentów są dwie sale terapeutyczne w których odbywają się zajęcia z terapeutami. Na pierwszym piętrze jest 17 pokoi 3 osobowych oraz 1 pokój 4 osobowy. Poziom ten posiada też gabinet lekarski ,gabinet zabiegowy pokój psychologa, terapii zajęciowej oraz świetlicę z dużym księgozbiorem. W bocznym korytarzu usytuowane są sale fizykoterapii wyposażone w profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny. Tak samo jak na parterze po dwóch stronach korytarz n znajdują się łazienki i sanitariaty oraz łazienka dla osób niepełnosprawnych. Piętro posiada swoją izolatkę ze śluzą oraz pomieszczenia magazynowe. Budynek zawiera bardzo przestronne korytarze na których są prowadzone również zajęcia w deszczowe dni. Na terenie jest dużo miejsca do spacerów, altana do zajęć na świeżym powietrzu oraz dużo alejek z ławeczkami.

Zakład Opiekuńczo Leczniczy-Psychiatryczny położony w miejscowości Rasztów . Powierzchnia terenu wynosi 30267m2, natomiast powierzchnia budynku głównego to 4143,22m2.

Budynek główny składa się z dwóch pięter . Na parterze piętrze znajduje się 21 pokoi dla pacjentów 2,3 i 4 osobowych. Na pierwszym piętrze jest 18 pokoi 3 i 4 osobowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w umywalkę oraz umeblowane /szafa ubraniowa, szafka przyłóżkowa stół i krzesła/. Każde piętro posiada izolatkę.

Budynek główny

Pokoje pacjentów

Pomieszczenia sanitarne

Dla potrzeb pacjentów na parterze znajduje się 5 łazienek w tym jedna dla osób niepełnosprawnych, pierwsze piętro posiada taką samą ilość pomieszczeń sanitarnych.

Pomieszczenie terapii zajęciowej

Na każdym piętrze znajduje się stołówka , świetlica oraz pomieszczenie terapii zajęciowej w których prowadzone są zajęcia z pacjentami

Każde z pięter posiada gabinet zabiegowy, gabinet lekarski oraz pokój psychologa.

Gabinet lekarski

Gabinet zabiegowy

Kaplica.

Stołówka

Gabinet fizykoterapii

Na pierwszym piętrze znajduje się gabinet fizykoterapii

Spis pomieszczeń I piętro

Lp Pomieszczenie ilość
1 pokoje 3 osobowe 17
2 pokój 4 osobowy 1
3 gabinet zabiegowy 1
4 pokój dokumentacji pacjentów 1
5 pokoje fizykoterapii 2
6 stołówka 1
7 świetlica 1
8 brudownik 1
9 magazyn czystej pościeli 1
10 magazyn brudnej pościeli 1
11 izolatka 1
12 pomieszczenia socjalne 2
13 pokój biurowy 1
14 gabinet psychologa 1
15 gabinet terapii zajęciowej 2
16 łazienki 5

 

LP Pomieszczenie ilość
1 pokój 2 osobowy 1
2 pokoje 3 osobowe 19
3 pokój 4 osobowy 1
4 sale terapii 2
5 gabinet zabiegowy 1
6 gabinet lekarski 1
7 sekretariat medyczny 1
8 pokoje biurowe 3
9 gabinet psychologa 1
10 stołówka 1
11 świetlica 1
12 brudownik 1
13 magazyn czystej bielizny 1
14 magazyn środków czystości 1
15 izolatka 1
16 pomieszczenia socjalne pracowników 2
17 łazienki 5

 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd