Serdeczne Podziękowania dla Pana Adama Struzika, Marszałka Województwa Mazowieckiego, oraz Zarządu Województwa Mazowieckiego za przekazanie Naszemu Szpitalowi ambulansu sanitarnego typu C.

Korzystając z okazji proszę przyjąć także wyrazy uznania i podziękowania dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku, w tym Pani Dyrektor Lucyny Kęsickiej, za współpracę oraz profesjonalne wsparcie w przekazaniu ambulansu.

W dniu 1 lipca 2022 r. ambulans został przekazany w obecności Pani Zofii Gołębiewskiej, Zastępcy Dyrektora Ds. Techniczno-Eksploatacyjnych Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku, oraz Pana Dyrektora Cezarego Kostrzewy.

Ambulans będzie dużym wsparciem dla Naszych Pacjentów i Naszego Personelu oraz usprawnieniem w codziennej działalności Naszego Szpitala. Wyrażamy nadzieję na dalszą tak owocną współpracę między naszymi placówkami.

Our website is protected by DMC Firewall!