Saturday the 4th - - Hostgator Coupon

 Od 26 listopada 2018 r. Szpital Nowowiejski rozpoczyna świadczenie nowej formy wsparcia w postaci e-Terapii – bezpłatnych konsultacji ze specjalistami przez Internet.

 Nowe funkcjonalności dostępne są pod adresem Internetowym:

 https://eterapia.szpitalnowowiejski.pl

Przygotowane narzędzie wychodzi naprzeciw potrzebom dorosłych osób potrzebujących wsparcia oraz wykorzystuje nowoczesne rozwiązania w obszarze telemedycyny. Obszary w jakich przede wszystkim prowadzone są konsultacje to poradnia zdrowia psychicznego, uzależnienia od alkoholu, uzależniania od narkotyków, seksuologia oraz nerwice i lęki.

 Zachęcamy także do zapoznania się materiałami zawartymi na portalu e-Terapia. Na przygotowanej stronie internetowej znajdą Państwo informacje na temat:

  • ·         Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych
  • ·         Poradni Leczenia Nerwic
  • ·         Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia
  • ·         Poradni Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia od Alkoholu
  • ·         Poradni Terapii Uzależnienia od Substancji Psychoaktywnych

Dostępne są również artykuły, porady i zalecenia przygotowane przez specjalistów. Opracowane zostały także materiały na temat problematyki diagnozowania, przebiegu oraz metod leczenia zaburzeń, treści samopomocowe oraz zestawienia polecanej literatury.

Na portalu e-Terapia znajdą Państwo także informacje, jak osobiście skontaktować się z pracownikami Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie.

Proponowane e-usługi powstały w wyniku realizacji przez Szpital Nowowiejski w Warszawie projektu „Poprawa dostępności do ambulatoryjnych usług medycznych w zakresie zdrowia psychicznego poprzez wdrażanie form konsultacji i terapii – e-Terapia w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie” dofinansowanego w ramach Poddziałania 2.1.1 „E-usługi dla Mazowsza” Drugiej Osi Priorytetowej „Wzrost e-potencjału Mazowsza” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

 

Our website is protected by DMC Firewall!