Wednesday the 21st - - Hostgator Coupon

Internetowe Konto Pacjenta to bezpłatna aplikacja Ministerstwa Zdrowia.
Tutaj szybko i bezpiecznie sprawdzisz informacje o zdrowiu: swoim, swoich dzieci lub osoby, która Cię do tego upoważniła.

Dzięki IKP:
• otrzymasz e-receptę SMS-em lub/i e-mailem
• sprawdzisz, jak przyjmować lek i w jakiej dawce
• masz dostęp do danych swoich dzieci do 18 roku życia
• sprawdzisz historię wizyt sfinansowanych przez NFZ

Wejdź na pacjent.gov.pl i zaloguj się na swoje Internetowe Konto Pacjenta (IKP).

W dniach 15-16 kwietnia 2019 r. w budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego przy ul. Jagiellońskiej 26 w Warszawie odbył się Kiermasz Wielkanocny organizowany przez Szpital Nowowiejski. Podczas kiermaszu wystawione zostały ozdoby świąteczne wykonane przez pacjentów terapii zajęciowej Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Psychiatrycznego w Rasztowie. Kolejny raz prace plastycznie pacjentów Szpitala Nowowiejskiego spotkały się z dużym zainteresowaniem.

Więcej informacji na temat kiermaszu dostępnych jest na stronie internetowej Samorządu Województwa Mazowieckiego:

Od 26 listopada 2018 r. Szpital Nowowiejski rozpoczyna świadczenie nowej formy wsparcia w postaci e-Terapii – bezpłatnych konsultacji ze specjalistami przez Internet.

Nowe funkcjonalności dostępne są pod adresem Internetowym:

Przygotowane narzędzie wychodzi naprzeciw potrzebom dorosłych osób potrzebujących wsparcia oraz wykorzystuje nowoczesne rozwiązania w obszarze telemedycyny. Obszary w jakich przede wszystkim prowadzone są konsultacje to poradnia zdrowia psychicznego, uzależnienia od alkoholu, uzależniania od narkotyków, seksuologia oraz nerwice i lęki.

Zachęcamy także do zapoznania się materiałami zawartymi na portalu e-Terapia. Na przygotowanej stronie internetowej znajdą Państwo informacje na temat:

• ·         Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych
  • ·         Poradni Leczenia Nerwic
  • ·         Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia
  • ·         Poradni Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia od Alkoholu
  • ·         Poradni Terapii Uzależnienia od Substancji Psychoaktywnych

Dostępne są również artykuły, porady i zalecenia przygotowane przez specjalistów. Opracowane zostały także materiały na temat problematyki diagnozowania, przebiegu oraz metod leczenia zaburzeń, treści samopomocowe oraz zestawienia polecanej literatury.

Na portalu e-Terapia znajdą Państwo także informacje, jak osobiście skontaktować się z pracownikami Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie.

Proponowane e-usługi powstały w wyniku realizacji przez Szpital Nowowiejski w Warszawie projektu „Poprawa dostępności do ambulatoryjnych usług medycznych w zakresie zdrowia psychicznego poprzez wdrażanie form konsultacji i terapii – e-Terapia w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie” dofinansowanego w ramach Poddziałania 2.1.1 „E-usługi dla Mazowsza” Drugiej Osi Priorytetowej „Wzrost e-potencjału Mazowsza” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

W dniu 23 listopada 2018 r. w mobilnym punkcie na terenie Szpitala Nowowiejskiego, przy ul. Nowowiejskiej 27 w Warszawie, Fundacja Edukacji Społecznej oferować będzie darmowe, anonimowe, szybkie testy na HIV, KIŁĘ i HCV. Mobilny punkt będzie dostępny w godzinach 9.00 – 13.00.

Samodzielny Wojewódzki Zespół Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie jest realizatorem projektu pn. „Adaptacja i walidacja skali AUDIT (Alcohol Use Disorder Identification Test) w warunkach polskich”.
Projekt jest finansowany ze środków otrzymanych od Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w ramach Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016 - 2020.

Our website is protected by DMC Firewall!