Friday the 27th - - Hostgator Coupon

Zakład Opiekuńczo Leczniczy-Psychiatryczny znajduje się w miejscowości Rasztów w odległości 7 kilometrów od Radzymina. Na terenie zakładu znajdują się trzy budynki, dwa w których sprawowana jest opieka i rehabilitacja pacjentów oraz budynek techniczny. Główny budynek ma 4143m2 powierzchni użytkowej na dwóch kondygnacjach. Na parterze znajduje się 21 pokoi 1 pokój 2 osobowy, 19 pokoi 3 osobowych oraz 1 pokój 4 osobowy przeznaczonych dla pacjentów . Pokoje wyposażone są w szafy ubraniowe , szafki przyłóżkowe oraz stół i krzesła. Pokoje zajmują odpowiednio od 19 do 25 m2. Na tym samym poziomie jest gabinet lekarski , gabinet zabiegowy oraz pokój psychologa i terapii zajęciowej. Wszystkie gabinety są wyposażone w profesjonalne meble oraz niezbędny sprzęt medyczny. Przy gabinecie lekarskim znajduje się sekretariat medyczny. Na parterze zlokalizowane są także pomieszczenia na czystą i brudną pościel oraz magazyn środków czystościowych. Po obydwóch stronach korytarza położone są pomieszczenia sanitarne oraz łazienki a także łazienka dla osób niepełnosprawnych. W środkowej części budynku znajduje się przestronna stołówka a przy windzie sala wielofunkcyjna z kaplicą. Poziom parteru posiada też izolatkę ze śluzą. Dla potrzeb pacjentów są dwie sale terapeutyczne w których odbywają się zajęcia z terapeutami. Na pierwszym piętrze jest 17 pokoi 3 osobowych oraz 1 pokój 4 osobowy. Poziom ten posiada też gabinet lekarski ,gabinet zabiegowy pokój psychologa, terapii zajęciowej oraz świetlicę z dużym księgozbiorem. W bocznym korytarzu usytuowane są sale fizykoterapii wyposażone w profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny. Tak samo jak na parterze po dwóch stronach korytarz n znajdują się łazienki i sanitariaty oraz łazienka dla osób niepełnosprawnych. Piętro posiada swoją izolatkę ze śluzą oraz pomieszczenia magazynowe. Budynek zawiera bardzo przestronne korytarze na których są prowadzone również zajęcia w deszczowe dni. Na terenie jest dużo miejsca do spacerów, altana do zajęć na świeżym powietrzu oraz dużo alejek z ławeczkami.

W dniu 1 grudnia br. Kierownikiem Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Psychiatrycznego w Rasztowie został Pan Robert Oczkowicz, dotychczasowy Kierownik Działu Spraw Pracowniczych w Szpitalu Nowowiejskim. Serdecznie gratulujemy
i życzymy powodzenia na nowym stanowisku!W dniu 22 grudnia br. z przedświąteczną wizytą do Zakładu w Rasztowie przyjechali Pan Cezary Kostrzewa - Dyrektor Szpitala Nowowiejskiego oraz Pan Leszek Iwaniuk - Zastępca Dyrektora ds. Administracyjno-Technicznych. Dyrektor przekazał świąteczne życzenia dla kierowników, pracowników i pacjentów. Placówka została uroczyście udekorowana przez pacjentów i personel Zakładu w Rasztowie. Nie zabrakło świątecznego prezentu dla pacjentów w postaci przekazanych przez spółkę EURO-net artykułów gospodarstwa domowego. Przekazane dary z pewnością wpłyną na poprawę jakości życia i codzienne funkcjonowanie naszych Pacjentów.

 

 

Adres:

ul. C.K. Norwida 2

05-205 Klembów

miejscowość Rasztów

Telefony:

1. Sekretariat 22 18 83 119
2.  FAX 22 18 83 101
3. Lekarski 22 18 83 120
3. Pracownik socjalny 22 18 83 116
4 Kancelaria 22 18 83 127

Numer konta opłat za pobyt w ZOL-u

31 1440 1101 0000 0000 1357 6076

Proszę w tytule wpisać imię i nazwisko pacjenta oraz okres pobytu.


 

 1. Skierowanie do Zakładu Opiekuńczo Leczniczego – Psychiatrycznego podpisane przez lekarza.
 2. Oświadczenie o zgodzie na potrącenie odpłatności.
 3. Wniosek o wydanie skierowania do Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego Psychiatrycznego.
 4. Wywiad pielęgniarski.
 5. Zaświadczenie lekarskie.
 6. Ocena wg skali Barthel.
 7. Orzeczenie o niepełnosprawności – jeśli posiada.
 8. Xero decyzji ZUS lub inne (np. zasiłek stały z Opieki Społecznej).
 9. Jeśli osoba ubezwłasnowolniona:
 •  - Postanowienie Sądu o umieszczeniu bez zgody
 •  - Postanowienie o ubezwłasnowolnieniu
 •  - Postanowienie o ustaleniu opiekuna prawnego.

10. Karty informacyjne leczenia szpitalnego.

11. Wywiad środowiskowy

 

Komplet dokumentów składa się w Kancelarii Ogólnej Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd